Vizyonumuz

Değer kattığı her alanda, fark yaratan ve yaşam kalitesini arttıran evrensel güç olmak.

Misyonumuz:

Müşteri memnuniyetini ilke edinen, yetkin ve yenilikçi insan kaynakları ile ileri teknolojiyi kullanarak, yaşam kalitesine önem verenler için insana ve doğaya duyarlı bir şekilde sağlıklı ve güvenli hayvansal gıda üretimini sağlamak.

Temel Değerlerimiz:

Varlık sebebimiz olan müşterilerimizin bağlılığını sağlamak için memnuniyetlerini önemser ve müşterilerimizi stratejik iş ortağımız olarak görürüz.

Tüm paydaşlarımızla kazan – kazan ilkesi ile çalışır ve müşterilerimizin faaliyetlerinde sürdürülebilirliğine ve karlılığına artı değer katmak için süreçlerimizi sürekli geliştirir ve farklılaştırırız.

Entelektüel sermayesini etkin kullanan, aidiyeti yüksek, yenilikçi, takım çalışmasını önemseyen ve üretmekten keyif alan çalışanlarız.

Şeffaf, çözüm odaklı, her bir çalışanın potansiyelini performansa dönüştüren ve kolektif liderliği önemseyen alçakgönüllü bir yönetim anlayışına sahibiz.

Sosyal sorumluluk bilinci yüksek, yaşam kalitesine önem veren, farklı kültürlere saygılı ve etik ilkelere bağlı duyarlı bir şirketiz.