SAYGIYLA ve ÖZLEMLE ANIYORUZ.

Kurucumuzun ilkeleriyle geleceğe güvenle yürüyoruz

“Türkiye’nin ilk özel yem üreticisi” olarak 1969 yılında başlayan yol hikayemizde 50 yılı geride bıraktık. Denizli’den çıktığımız yolda bugün yıllık 2,5 milyon ton üretim kapasitesine sahip 8 fabrikamız ile ülkemizde hayvancılığın gelişimi için çok çalışmayı misyon kabul ettik. Her daim girişimcilik ruhu ile sürdürülebilir büyüme kaydettik.

Çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve yetiştiricilerimiz ile birlikte hepimiz, “BİZ” duygusu ile hedefe odaklanan ABALIOĞLU ailesinin bireyleriyiz. İşte bu nedenle, ülkemizde yem sektörüne yön vermiş “yarım asırlık bir kuruluş” olmanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz.

Biz, 50 yıldır kendi faaliyet alanımızda sektörünün öncü kuruluşu olmanın verdiği sorumlulukla; yalnızca sanayi alanında değer üretmekle yetinmeyip; Türkiye’nin geleceğine ve toplumsal gelişimine destek olmak hedefiyle eğitim alanında da yatırımlar yapmış bir aileyiz. Yaptırdığımız okullar ile ülkemizin geleceği olan çocuklarımıza eğitim imkanı sunmuş olmanın onuruna sahibiz.

Bu başarı hepimizin. Büyük bir aile olmanın verdiği sorumluluğu her zaman kalbimizde taşıyacağımızdan; sevgi, saygı, dürüstlük ve hoşgörü değerlerimizle nice yıllar boyunca yeni başarılara, yine birlikte koşacağımızdan eminim.

Orhan ABALIOĞLU