Hakkımızda

ANADOLU’DA SANAYİCİLİK RUHUNUN KIRKBEŞ YILLIK SİMGESİ

ABALIOĞLU Grubu 1969 yılında Denizli’de kurulan fabrikası ile ülkemizin ilk özel sektör yem kuruluşu olarak faaliyetlerine başlamıştır.
Sanayicilik ve girişimcilik ruhunu kırk beş yıldır aynı heyecanla sürdüren ABALIOĞLU, pazar lideri olduğu yem sektörünün yanı sıra tarım - hayvancılık ve gıda sektörlerinde sürdürdüğü faaliyetleri büyümesini ve öncü yatırımlarını sürdürmektedir.

Nitekim İstanbul Sanayi Odasının her yıl düzenli olarak açıkladığı Türkiye’nin ilk 500 firması sıralamasında, ABALIOĞLU en hızlı değişimin ve büyümenin yaşandığı şirketlerden biri olarak ön plana çıkmaktadır.Bu yarışa 2007 yılında 219. sıradan giriş yapan Abalıoğlu grubu, 2013 yılı sıralamasında 52. sırada yer alarak hızlı bir yükseliş gerçekleştirmiştir.

Abalıoğlu grubu tüm faaliyetlerini ; dürüst, alçakgönüllü ve tutarlı olma değerlerine sarılarak , insana değer veren , verimli , süratli bir çalışma sistemini benimsemiş olup, müşteri odaklı , kaliteden ödün vermeyen , yenilikçi ve araştırmacı politikasını hukuka, mevzuata ve tüketici haklarına olan saygısını hiçbir zaman kaybetmeden sosyal sorumluluk bilinci ile yürütmektedir.